HAKKIMIZDA

Boyanet Boya Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulduğu 2010 yılından bu yana sanayi, deniz ve yat boyalarının satışını yapmaktadır. Firmamız 1201/1 Sokak No:4 Z-22 Temsil Plaza Yenişehir, İzmir adresinde bulunmaktadır.

Boyanet Boya sizlere en kaliteliyi sunmak için;
Deniz grubunda dünyanın önde gelen üreticilerinden olan Chugoku Marine Paints’in yat boyaları markası Seajet ile, Türkiye’de alanında uzman Hemel Marine ile hizmet vermektedir.

Boyanet Boya, ürünlerini bayi ağı aracılığıyla satışa sunmaktadır. Ana hedefimiz sizlere her koşulda kaliteli ürünler sunarak, memnuniyetinizi sağlamaktır. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin ihtiyaç halinde teknik servis ve desteği her koşulda yanınızdadır.

MİSYONUMUZ

“Kalite, Güven ve Memnuniyet” ilkesi doğrultusunda ürünlerimizi Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Türkiye’deki tüm iş ortaklarına uygun fiyat politikası ve deneyimli uzman kadromuz ile ürün ve hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sanayi, deniz ve yat grubu boyalarında Dünya’nın ve Türkiye’nin ünlü markalarının son teknoloji ile ürettiği ürünleri sizlerle buluşturmak.